Minnesota

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Minnesota

Īpašums pārdošanā Minesotā

Minesota robežojas ar ziemeļiem ar Kanādu, uz dienvidiem no Aiovas, uz austrumiem ar Winsconsin, uz rietumiem ar Ziemeļdakotu un Dienviddakotu

Minesota ir Amerikas Savienoto Valstu 32. federālā zeme, un tās iedzīvotāju skaits ir 4 919 479 iedzīvotāji. Galvaspilsēta ir Sentpola, bet visvairāk apdzīvotā pilsēta ir Minneapolis; citi attiecīgie centri ir Duluth, Ročestera un Bloomington.

Minesota ir pazīstama ar saviem ezeriem, tās auksto klimatu un tās "Midwestern Minnesota Nice".

Zināms kā desmit tūkstošu ezeru zeme, Minesota ir valsts visblīvāk apdzīvotā valsts, un to bieži sauc par vienu no veselīgākajām valstīm Amerikā, kas ir ļoti patīkama vieta, kur meklējat īpašumu pārdošanai Minesotā.

Bet jautājums ir par Minesotas nekustamā īpašuma tirgu, kas 2018. gadā ir enerģisks.

Ja jūs vēlaties iegādāties īpašumu pārdošanai Minesotā, jums jāzina, ka slēgtie pārdošanas apjomi ir samazinājušies par 6% salīdzinājumā ar pagājušo gadu, un pārdošanas apjoms ir samazinājies par 4%.

Salīdzinājumā ar pagājušo gadu ir cenu uzlabojums. Minesotas mājas arī turpināja novērtēt vērtību, bet nedaudz zemākas likmes nekā valsts vidējais rādītājs. Minnesota pārdošanas cenas vidējais īpašums pēdējā gada laikā ir palielinājies par 8,2%, un paredzams, ka nākamajā gadā vērtība pieaugs par 4,9%.

Faktori, kas ietekmē Minesotas nekustamā īpašuma tirgu 2018. gadā, ir atšķirīgi.

Inventory joprojām ir lielākais faktors Minesotas nekustamā īpašuma tirgū. No 2016. gada decembra līdz 2017. gada decembrim inventarizācija samazinājās par 27,5%, līdz ar to Minesotas nekustamā īpašuma tirgū kopš 2004. gada ir zemākais.

Tas noteikti ir pareizais tirgus pārdevējam, kurš pārdod īpašumu Minesotā. Piedāvājums paliek zems, jo pieprasījums joprojām ir augsts, tādējādi palielinot mājokļu cenas.

Tas nozīmē, ka svarīgs būs ne tikai mājokļu piedāvājums 2018. gadā, bet arī pieejamo cenu diapazons.

Eksperti prognozē, ka likmes gada beigās sasniegs 5%, kas ietekmēs to, ko pircēji var atļauties. Tas varētu izraisīt vidējās pārdošanas cenas pazemināšanos, bet eksperti nav noraizējušies, jo tie joprojām ir zemāki par 8% no neseno lejupslīdes.

Labākās vietas, kur dzīvot un kur meklēt īpašumus pārdošanai Minesotā ir atšķirīgas.

Gandrīz 60% Minesotas iedzīvotāju dzīvo "Twin Cities" lielpilsētu teritorijā. Tas sastāv no Minneapolisas, Minesotas populārākās pilsētas, Sv. Pāvila galvaspilsētas un apkārtējās perifērijas.

Gan St Paul un Minneapolis ir ļoti dzīvojamās pilsētas ar pieņemamām vidējām pārdošanas cenām, kas turpina pieaugt arvien vairāk.

Arī žurnālā Forbes pēdējā laikā Mineapolise tika atzīta par veselīgāko Amerikas Savienotajās Valstīs, tāpēc ir ļoti patīkami meklēt īpašumu pārdošanai Minesotā.

Twin Cities metropoles teritorija ir trīspadsmitā lielākā metropoles teritorija valstī. Turklāt Minesotā ir 17 pilsētas, kurās ir vairāk nekā 50 000 iedzīvotāju. Twin Cities dienvidu priekšpilsētā, piemēram, Lakeville, ir izdevīgi augstas klases skolas, pastāvīgs un arvien pieaugošs mājokļu tirgus.

Minnesotas nekustamā īpašuma tirgū 2018. gadam paredzēts turpināt stabilu vidējo pārdošanas cenu pieaugumu, bet būs jāapkaro krājumu samazināšanās un foreclosures, kas notiek virs valsts līmeņa. Pārdevēji var baudīt pieprasījumu un piedāvājumu nepietiekamību.

  •  
    Harmonija: Minesotas pilsēta, kurā atrodas palādīns!

    Harmonija: Minesotas pilsēta, kurā atrodas palādīns! Es gribu ieguldīt Bet kur? Es gribu iet un dzīvo ārzemēs Bet kā? Pārtraukt uzdot sev šos jautājumus! Jūsu risinājums ir šajā īsajā rakstā. Jums ir taisnība, jums vispirms jākļūst ērtai un jātur rokai ar pildspalvu un papīru, lai piestiprinātu ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 11641

PARDOŠANA 2 guļamistabas, Minnesota, Saint Paul, Saint Paul, Saint Paul

229,885.06EUR
PARDOŠANA
2 guļamistabas

50 m²
Dzīvokļu pārdošana
UNAVAILABLE
Cod. 7036

PARDOŠANA 5+ guļamistabas, Minnesota, Minneapolis, Minneapolis, Minneapolis

147,126.44EUR
PARDOŠANA
5+ guļamistabas

40 m²
Liela studija Art Deco ēkā
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB